Szkoła astrologii

Zapraszamy na kursy astrologii w Warszawie. Astrologia to dziedzina mądrości o kultury sięgającej kilku tysięcy lat. Wiedzę ową wykorzystywano oraz bierze się nadal w działalności. Jest ona jeszcze skuteczna oraz rozwijana. Wiedza astrologii, a co za tym idzie umiejętność interpretacji indywidualnego kosmogramu urodzeniowego wspiera świadomie kierować prywatnym istnieniem. Rozumiejąc podstawy astrologiczne posiadamy okazja interpretacji kosmogramów osób nam drogich lub całkowicie nieznajomych. W okresie kursu precyzyjnie objaśnione zostaną wszystkie potrzebne czynniki astrologicznego abecadła, dzięki dlaczego uczestnik nabędzie wiedzę interpretacji horoskopu.Przedmiotem zainteresowań kursu astrologii dla początkujących będą między innymi:

symbolika astrologiczna, astrolog

zaznajomienie z energetyką planet oraz faz (znaków) Zodiaku,

teoria archetypów, tłumaczenie przypadków – archetypy mitologiczne, literackie oraz filmowe,

dwadasamsy i dekanaty – podział faz Zodiaku,

aspekty planet (relacje kątowe między planetami w horoskopie),

sektory (domy) horoskopu, Ascendent, Medium Coeli,

rektyfikacja horoskopu – podstawowe metody wyszukiwania oraz określania godziny urodzenia,

pojęcie dominanty horoskopu,

praktyczne ćwiczenia interpretacji horoskopów, badanie potencjałów,

prognoza astrologiczna (tranzyty, progresje, daty stałe) – planowanie osobistego rozwoju zgodnie ze własnymi potrzebami oraz własnym rytmem życia,

astrologia porównawcza (połączenia energii w relacjach międzyludzkich, stosunkach partnerskich),

relokacje (mapy rozwoju potencjałów indywidualnych) – Twoje miejsce w świecie (astrokartografia, przestrzeń lokalna),

warsztat oraz etyka profesji astrologa,
kurs astrologii dla początkujących przeprowadza się w trakcie 2 weekendów. Jest zatem kurs dla osób, które właśnie startują edukację Królewskiej Wiedzy.


Grupa kursowa obejmuje zawsze od 6 do 10 osób. Po zakończeniu kursu uczestnicy zdobywają indywidualne dyplomy.


Zapraszamy do zapisania się na zajęcia już dziś! Astrologia to nie tylko ciekawe hobby ale też umiejętność o sobie oraz otaczającym nas świecie. Nie przez przypadek szwajcarski lekarz Carl Gustav Jung zdefiniował astrologię jako „całość wiedzy psychologicznej starożytności”. Odkryj jej zasady – będzie to najlepiej wykorzystany okres w Twoim życiu oraz najlepsza inwestycja – inwestycja w siebie.